Tips voor de mooiste moedermelkring

Tips voor de mooiste moedermelkring

Hieronder deel ik graag mijn ervaring met het ontwerpen van een nieuwe moedermelk ring of hanger.

  • De meeste vrouwen houden van tijdloos en simpel.​ 
    Deze moedermelkring is een definitieve keuze.
    Dat betekent dat je de ring over 20 jaar nog steeds helemaal mooi moet vinden. Daarom is een simpele ovale vorm of een mooie, strakke ronde een goed idee.

  • Ieder levensverhaal is anders.
    voor een moedermelk sieraad betekent dat, dat we bij het ontwerpen rekening kunnen houden met een stil geboren kindje.
    Die kunnen we terug laten komen in de gravure of met een mooie geboortesteen die past bij de maand waarin het kind ter wereld kwam.
    Moeders met een tweeling vinden het vaak tof om dat gegeven terug te laten komen. Het kan natuurlijk ook zijn dat de moedermelk ring naast jullie trouwring moet komen. En dat we daar samen de perfecte look voor gaan vinden.

  • Het eerste kind, nog niet het laatste...Bij de geboorte van het eerste kind kies je een prachtig sieraad. Maar er is ook nog een wens voor een tweede of misschien wel derde kind. Hier heb ik mooie ideeen voor. Sommige sieraden kun je uitbreiden zoals de stapelringen of de hangers Center waar je er heel simpel een tweede, derde bij hangt. Maar ook als je echt je eigen stijl hebt en mijn advies wil, kom langs in de molen. Dan denk ik met je mee.

  • Twijfels over de ringmaat
    Ik help graag bij het bepalen van je goede ringmaat. Een onderdeel wat nauwkeurig moet gebeuren. Hij moet in de zomer niet te strak en in de winter niet te los zitten. Hier help ik je graag bij, ook hiervoor kun je langskomen in de molen.
  • Algehele twijfels, geen inspiratie?
    Soms is het gewoon nog helemaal niet eens duidelijk of je een ring, ketting of armband wil. Laat staan hoe die eruit moet zien. Een moedermelk ring is soms het eerste sieraad wat iemand voor zichzelf koopt.
    En dan kun je best wat hulp gebruiken bij de zoektocht naar wat nou écht bij je past. 
    Ik luister goed, ik kan snel een gevoel vertalen naar een vorm. In de molen zijn veel voorbeelden te zien. Ik merk meestal dat het passen en zien van de sieraden enorm helpt. Dat ze eigenlijk veel beter weten wat ze willen dan ze dachten.